اصلاح هندسی معابر و تقاطعات پرتردد منطقه ۶

ساخت وبلاگ
چکیده : شهردار منطقه ۶ گفت: اصلاح طرح هندسی معابر ... با عنوان : اصلاح هندسی معابر و تقاطعات پرتردد منطقه ۶ بخوانید :
شهردار   منطقه   ۶ گفت:   اصلاح   طرح   هندسی     معابر   و   تقاطعات     پرتردد   منطقه ۶ همچون بلوار شهید رجایی (فرهنگ شهر)، بلوار شریعتی (معالی آباد) و شهید کسایی در دستور کار قرار گرفته است. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس سروی با اشاره به حجم بالای جمعیت و رشد سفرهای درون شهری در مسیرهای شریانی محدوده منطقه ۶ افزود: یکی از مطالبات شهروندان بازگشایی گره های ترافیکی و تسهیل و تسریع در تردد است. اجرا و اصلاح طرحهای هندسی معابر شهری یکی از راهکارهای روان سازی ترافیک، بالابردن سطح ایمنی و اصلاح نقاط حادثه خیز است.
وی افزود: با توجه به ترافیک در بلوار میرزای شیرازی مقابل بیمارستان کوثر، احداث کندرو این بلوار در دستور کار قرار گرفته که قسمت اول این طرح به پایان رسیده و در حال حاضر محور دوم  نیاز به تملک دارد که در دست اقدام است و به زودی عملیات عمرانی آن آغاز می شود.
شهردار منطقه ۶ خط کشی محوری، نصب علائم ترافیکی، مرمت و جانمایی المان های ترافیکی و تابلوها، اصلاح طرح هندسی تقاطع بصیرت و شهید شریفی و اصلاح موقعیت و شعاع چرخش دوربرگردان های سطح منطقه را از جمله اقدامات جهت ساماندهی ترافیک و کاهش تصادفات دانست.
مهندس سروی با تاکید بر لزوم ارتقای فرهنگ ترافیک گفت: حل معضل ترافیک مسولیتی مشترک است که بدون همکاری شهروندان لاینحل می ماند. از این رو فرهنگ صحیح رانندگی، توجه به حق وحقوق دیگران و عمل به قوانین راهنمایی و رانندگی توسط شهروندان و همچنین همکاری و هم افزایی هرچه بیشتر پلیس راهور با شهرداری می تواند تا حدود زیادی به روان سازی و حل مشکل کمک کند.
شهردار منطقه ۶ روان سازی جریان ترافیک را از اهداف اصلی مدیریت ترافیک این منطقه عنوان و خاطرنشان کرد: این اقدامات منجر به بهبود کیفیت زندگی شهری و آرامش بیشتر شهروندان می شود و به نتیجه رسیدن اقدامات مدیریت ترافیک با همکاری شهروندان و تغییر نگاه آنها به حوزه حمل و نقل عمومی میسر خواهد شد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram ...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 13 دی 1397 ساعت: 14:59