جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ را در سینما ببینید

ساخت وبلاگ
چکیده : تاریخ: دی ۰۴, ۱۳۹۷ رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز از اکران بازی‌های تی... با عنوان : جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ را در سینما ببینید بخوانید :

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز از اکران بازی‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا و در برخی از مراکز عمومی این کلان‌شهر از جمله بوستان‌ها خبرداد.

به گزارش شیراز۱۴۰۰ و به نقل از تسنیم، احمد تنوری در جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن  برگزاری مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیایی و حضور تیم ملی ایران در این مسابقات، کمیسیون فرهنگی در نظر دارد با همکاری فرمانداری، نیروی انتظامی، پلیس راهور، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره ورزش و جوانان و شهرداری اقدام به پخش مسابقات در اماکن فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهر کند.

وی گفت: در راستای ایجاد فضایی بانشاط و با هیجان برای شهروندان مقرر شد شهرداری هماهنگی های لازم را با شورای تامین و سازمان‌های مربوطه برای پخش مسابقات فوتبال در حداقل سه سالن سرپوشیده، سه سینما و و سه بوستان سطح شهر در مدت یک هفته انجام و نتایج حاصله را به کمیسیون ارائه دهد.

سید احمدرضا دستغیب رییس شورای اسلامی شهر شیراز نیز اظهار داشت: با توجه به فصل زمستان و در راستای حفظ امنیت و شان همشهریان شهرداری اقدام به کرایه سانس‌هایی از سینماهای مهم شیراز کند و به صورت رایگان در خدمت مردم قراردهد و با تبلیغات مناسب خانواده‌ها را برای دیدن مسابقات ازاین سینماها دعوت کند.

سیروس پاک فطرت نائب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز نیز اظهار داشت: در شهر شیراز، مشتاقان فوتبال به ویژه جوانان علاقمند به دیدن بازی‌ها به صورت جمعی هستند.

وی افزود: با توجه‌ به تجربه‌ خوب سال گذشته در پخش بازیها در پارک ازادی و استقبال مردم، شهرداری درنظر دارد امکانات را برای پخش بازی‌های فوتبال و حضور پرشور مردم آماده کند.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram
...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 5 دی 1397 ساعت: 9:13