ویدئو : ساخت مته‌ حفاری چاه های نفت و گاز در شیراز

ساخت وبلاگ
چکیده : مته‌های کاجی چا‌های حفاری, نفت و گاز به روش آهنگری گرم برای نخستین بار به همت متخصصان شیراز,ی... با عنوان : ویدئو : ساخت مته‌ حفاری چاه های نفت و گاز در شیراز بخوانید :

مته‌های کاجی چا‌های حفاری, نفت و گاز به روش آهنگری گرم برای نخستین بار به همت متخصصان شیراز ساخت,ه شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مدیر عامل شرکت پتک شیراز گفت: این مته‌ها بر اساس کاربرد محل حفاری، نوع خاک و میزان حفاری تفاوت دارد و برای حفاری زمین‌های سفت با محتوای سنگی و آهکی کاربرد دارد.
قریشی نژاد افزود: ساخت مته‌های حفاری با روش آهنگری گرم علاوه بر استحکام در نوع کارکرد آن هم تاثیرگذار است .
قریشی نژاد با بیان اینکه همه مراحل طراحی، تولید و ساخت این قطعه بسیار حساس به همت متخصصان جوان شیرازی انجام شده است، گفت: این مته‌ها با آخرین استاندارد‌های روز دنیا و با یک دهم قیمت مشابه خارجی ساخته شده است.
مدیر عامل شرکت سازنده این قطعه با بیان اینکه مته‌های کاجی و غلطکی شکل یکی از مهمترین محصولات ساخته شده در این شرکت است، افزود: این محصول در شیراز به تولید انبوه رسیده و روزانه بیش از هزار قطعه ساخته و در مناطق نفت خیز جنوب و در چا‌ه های حفاری تا عمق ۵ هزار متر عملیاتی شده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram
...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 18 آذر 1397 ساعت: 22:01