صادرات صنایع دستی در استان فارس به بیش از ۲ میلیون دلار رسید | بلاگ

صادرات صنایع دستی در استان فارس به بیش از ۲ میلیون دلار رسید

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

سرپرست معاونت صنایع دستی استان فارس از صادرات ۲ میلیون و ۸۴۰ هزار دلاری صنایع دستی در ۶ ماه نخست امسال خبر داد.

نمایشگاه فرش و صنایع دستی در شیراز

به گزارش شیراز ۱۴۰۰ ، حیدرعلی زاهدیان‌نژاد در گفتگو با تسنیم، از صادرات ۲ میلیون و ۸۴۰ هزار دلاری صنایع دستی در ۶ ماه نخست امسال خبر داد و اظهار داشت: این صنایع دستی شامل فرش و گبه دستباف، گلیم و زیلو، حصیربافی، خاتم، منبت و پیپ ایرانی(مصنوعات چوبی) بوه است.

وی وزن صنایع دستی صادر شده در ۶ ماه نخست امسال را ۷۹ هزار و ۹۱۹ کیلوگرم عنوان کرد و گفت: دستبافته‌ها بیشترین حجم از صادرات صنایع دستی استان فارس را از آن خود کردند.

سرپرست معاونت صنایع دستی استان فارس افزود: حجم دستبافته‌ها شامل فرش، گبه، زیلو و حصیر در فروردین ماه ۲۰ هزار ۸۰۲ کیلوگرم با ارزش ۶۱۷ هزار و ۷۶۸ دلار و در اردیبهشت ماه ۶ هزار و ۹۶ کیلوگرم و ۳۶۵ هزار و ۲۱۱ دلار بوده است.

زاهدیان‌نژاد عنوان کرد: در خردادماه این میزان به ۲۵ هزار و ۶۴۶ کیلوگرم و ارزش ۷۰۶ هزار و ۴۸۶ دلار و در تیرماه ۲۱ هزار و ۹۲۸ کیلوگرم و ۸۱۰ هزار و ۸۳۰ دلار بوده است.

وی با اشاره به ۲ ماه آخر فصل تابستان تصریح کرد: میزان صادرات دستبافته‌های استان در مردادماه ۲ هزار و ۹۳۷ کیلوگرم به ارزش ۲۵۹ هزار و ۸۹۲ دلار و در شهریور ماه ۲ هزار و ۵۱۰ کیلوگرم و ۸۰ هزار و ۴۵۶ دلار بوده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram ...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 1 آبان 1396 ساعت: 0:20