درخشش عضو کانون پرورش فارس در مسابقه بین المللی نقاشی هیکاری ژاپن | بلاگ

درخشش عضو کانون پرورش فارس در مسابقه بین المللی نقاشی هیکاری ژاپن

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

«فاطمه مسعودی» ۱۴ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش صفاشهر در استان فارس موفق به دریافت مدال برنز و دیپلم افتخار مسابقه‌ بین‌المللی نقاشی«هیکاری‌»کشور ژاپن شد.

درخشش عضو کانون پرورش فارس در مسابقه بین المللی نقاشی هیکاری ژاپن

به گزارش شیراز ۱۴۰۰ و به نقل از مهر، کودکان و نوجوانان ایرانی در بیست و چهارمین مسابقه‌ بین‌المللی نقاشی«هیکاری‌»کشور ژاپن در سال ۲۰۱۶ خوش درخشیدند.

«طلا، نقره و برنز» ۱۰عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون

این مسابقه‌ بین‌المللی نقاشی با موضوع‌های «کشاورزی»، «زمین زراعی»، «طبیعت»، «محیط زیست»، «مردم» و «خانواده» برگزار شد و از میان ۱۹ هزار و ۹۸۷ اثر رسیده از ۵۸ کشور جهان ۱۰عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موفق به دریافت نشان‌های «طلا، نقره و برنز» و دیپلم افتخار شدند.

بر اساس این خبر، «میلاد میکائیلی» ۱۲ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری شماره ۱۱ کانون کرمانشاه و «محمد متین وحیدی» ۱۳ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون قائن در استان خراسان‌جنوبی موفق به دریافت نشان طلایی و دیپلم افتخار این رویداد بین‌المللی شدند.

«فاطمه عبیری» ۶ ساله از مرکز شماره ۲۸ کانون تهران، «طراوت ملکی» ۱۲ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون انزلی در استان گیلان، «بهنام دانش» ۱۴ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد و «راستین تاجیک» ۹ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون بهبهان در استان خوزستان دیگر اعضای کانون هستند که نشان‌های نقره به‌همراه دیپلم افتخار این دوره از مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی «هیکاری» ژاپن را از آن خود کردند.

در عین حال، نشان‌های برنز و دیپلم افتخار این مسابقه‌ی نقاشی سهم «علیرضا شاکرنسب» ۱۰ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری بهبهان کانون در استان خوزستان، «فرانک سعیدی» ۱۴ ساله از مرکز شماره ۸ کانون کرمانشاه و سایه بوستان‌چی ۸ ساله از مرکز شماره ۱ کانون سقز در استان کردستان شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال یک هزار و ۳۰۰ اثر در بیست‌وچهارمین مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی «هیکاری‌» کشور ژاپن در سال ۲۰۱۶ شرکت کرده بود.

عضو کانون فارس، نفر اول مسابقه نقاشی کشور شد

این درحالیست که دیگر عضو ۱۲ ساله کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس، مرکز فرهنگی هنری آباده، مقام اول مسابقه  نقاشی «رویای کهکشانی من» را نصیب خود کرد.

در این مسابقه که به مناسبت هفته جهانی فضا توسط انجمن نجوم آیناز تبریز در سطح کشور برگزار شد، یکتا امامی عضو کانون فارس توانست در میان شرکت کنندگان این مسابقه مقام اول را از آن خود کند. مسابقه  نقاشی «رویای کهکشانی من» با هدف آشنایی با اهمیت نجوم، فضا، نقش یافته های این حوزه در بهبود زندگی بشر و زیبایی های چشم نواز آسمان شب برگزار شد.

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 24 مهر 1396 ساعت: 16:19