هلال احمر استان فارس برای تکمیل بیمارستان سرطان جنوب کشور در شیراز مشارکت می‌کند | بلاگ

هلال احمر استان فارس برای تکمیل بیمارستان سرطان جنوب کشور در شیراز مشارکت می‌کند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس از انعقاد تفاهم‌نامه این جمعیت با بنیاد سرطان جنوب کشور برای تکمیل بیمارستان تخصصی سرطان در شیراز خبر داد.

بیمارستان تخصصی سرطان شیراز

فیض‌الله جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به ساخت بیمارستان تخصصی سرطان جنوب کشور در فارس و مشکلات عدیده بیماران سرطانی اظهار داشت: تفاهم‌نامه‌ای بین بنیاد سرطان جنوب کشور و هلال احمر فارس منعقد شده تا براساس آن هلال احمر با جذب کمک و مشارکت مردمی بتواند برای تکمیل و تجهیز این بیمارستان قدمی بردارد.

وی با بیا ن اینکه برای جذب منابع مالی غیرسازمانی و مشارکت‌های مردمی و خیرین باید طرح مدون و برنامه دقیق طراحی شود،گفت: برنامه‌ریزی در جمعیت هلال احمر بر مبنای منابع داوطلبی و پشتوانه‌های مردمی است.

جعفری افزود: مراحل پیشرفت فیزیکی و عمرانی این بیمارستان در حال انجام است و برای ادامه طرح نیاز به مشارکت مردم و خیرین خرد در کنار خیرین کلان است.

وی از اجرای طرح توزیع قلک‌ بین اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر خبر داد و بیان کرد: این قلک‌ها بین جامعه هدف تقسیم و در یک بازه زمانی مشخص باز پس‌گیری می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس عنوان کرد: مبالغ جمع‌آوری شده به عنوان یک پروژه داوطلبی به حساب بنیاد سرطان جنوب کشور واریز می‌شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram بیمارستان,...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 0 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 23:47