حیدر اسکندرپور به عنوان شهردار شیراز انتخاب شد | بلاگ

حیدر اسکندرپور به عنوان شهردار شیراز انتخاب شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

پس از اینکه وزارت کشور حکم معافیان را به عنوان شهردار منتخب شیراز تایید نکرد؛ اعضای شورای شهر شیراز حیدر اسکندر پور را  با ۱۳ رای کامل به عنوان شهردار شیراز انتخاب کردند.

حیدر اسکندرپور،این دانش آموخته مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه شیراز ،از جمله نیروهایی بود که در حمله عراق به آبادان مسئولیت دفاع از شهر را بر عهده داشت .او همچنین در یک دوره برنامه ریزی شهری که توسط یک دانشگاه فرانسوی و دانشگاه آزاد برگزار شده بود شرکت کرد و با موفقیت این دوره را گذراند. مهندس اسکندر پور همچنین کارشناسی ارشد مدیریت صنایع را نیز دارد. وی که در سمت شهردار کازرون در دهه ۷۰ همکاری نزدیکی را با آیت‌الله ایمانی داشت، پس از آن به شهرداری بوشهر منصوب شد و در اواخر همین دهه به سازمان ثبت احوال کشور رفت و معاون سازمان شد. اسکندرپور در اوایل دهه ۸۰ برای مدت ۴ سال فرماندار شیراز و مشاور وقت استاندار فارس بود و در بخش‌های مختلف وزارت کشور از جمله حوزه برنامه‌ریزی اشراف کامل دارد.

به گزارش شیراز ۱۴۰۰ و به نقل از افسانه آنلاین ،حیدر اسکندرپور در حاشیه نشست شورای شهر و پس از انتخاب به عنوان گزینه شهرداری شیراز با ابراز تاسف از اینکه شهر شیراز از ظرفیت ملی و استانی معافیان محروم شده است گفت: بی شک از ظرفیت و همراهی ایشان در بخش های مختلف استفاده خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه نگاه انسان محور و ایجاد شرایط مناسب برای زندگی بهتر شهروندان در مدیریت شهرداری شیراز از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود قرار ، افزود: اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی با همراهی سایر دستگاه ها اولویت شهرداری است.

اسکندر پور همچنین با بیان اینکه شهر شیراز به زودی از حضور طیف مدیران جوان بهره مند خواهد شد بر اعتقاد کامل خود به توان مدیریتی جوانان تاکید کرد.

وی همچنین گفت: تا زمانی که به صورت رسمی به عنوان شهردار شیراز فعالیتش را آغاز نکرده هیچ رایزنی درباره پستکهای مختلف شهرداری نخواهم داشت و هر گونه لیست یا خبر منتشر شده را از هم اکنون تکذیب می‌کنم.

حیدر اسکندرپور شهردار شیراز شد

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram اسکندرپور,...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 17 مهر 1396 ساعت: 21:51