برنامه‌های بزرگداشت حافظ در شیراز تشریح شد | بلاگ

برنامه‌های بزرگداشت حافظ در شیراز تشریح شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

برنامه‌های بیست و یکمین سال برگزاری یادروز حافظ توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس تشریح شد.

آرامگاه حافظ

به گزارش شیراز ۱۴۰۰ و به نقل از ایسنا، بهزاد مریدی، ظهر یکشنبه ۱۶ مهر در کنفرانس خبری تشریح برنامه‌های بیست و یکمین یادروز حافظ در شیراز، گفت: امسال برنامه اصلی بزرگداشت حافظ شامگاه ۱۹ مهرماه و در محل آرامگاه خواجه اهل راز برگزار می‌شود.

دبیر بیست و یکمین سال یاد روز حافظ، از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان میراث فرهنگی به‌عنوان میهمانان ویژه ملی این برنامه یاد و اضافه کرد: امسال برنامه‌های یاد روز حافظ را با عنوان “شاهد قدسی” دنبال خواهیم کرد.

مریدی، از تلاش برای مردمی‌تر شدن برنامه‌های بیست و یکمین یادروز حافظ در شیراز گفت و اضافه کرد: برنامه امسال از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در محل آرامگاه حافظ آغاز خواهد شد و شامل سخنرانی، شعرخوانی و نی‌نوازی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، رونمایی از ۲ اثر هنری مرتبط با حافظ را از برنامه‌های امسال برشمرد و گفت: برنامه‌های امسال همانند سال‌های گذشته با همکاری استانداری، میراث فرهنگی و مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس و شهرداری شیراز برگزار می‌شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram برنامههای,بزرگداشت,...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 17 مهر 1396 ساعت: 21:51