“کپرنشینی” در دل شهر شیراز | بلاگ

“کپرنشینی” در دل شهر شیراز

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

این روزها خیابان شهید آقایی شیراز، میزبان خانواده‌ای ۸ نفره است که با توجه به مشکلات مالی در حاشیه پیاده رو “کپرنشین شده” و مشغول زندگی هستند.

به گزارش شیراز ۱۴۰۰ و به نقل از تسنیم، این خانواده یک هفته قبل از تاسوعای حسینی به علت مسائل و مشکلات مالی و اعلام تخلیه خانه توسط مستاجرشان راهی برای محل سکونت نیافتند و مجبور به انتخاب “کپرنشینی” شدند.

کپر نشینی در خیابان آقایی شیراز

گزارش میدانی خبرنگار تسنیم در شیراز، حکایت از ۸ نفره بودن این خانواده دارد. خانواده‌ای که مسئولان شهرداری شیراز در منطقه چهار نیز به دنبال این بودند که سه نفرشان را اسکان دهند اما مادر پیرشان گفته حاضر به جدایی از فرزندانم نبوده و ترجیح می‌دهم در کنارشان باشم.

این روزها اهالی محل، غذا و میوه این خانواده را تامین می‌کنند. خانواده‌ای که با توجه به مشکلات مختلف مالی و معیتشتی درخواست حمایت مسئولان و خیران را دارند.

حال و روز خوشی نداشته و تمایل به بردن نام و نشان از خودشان ندارند، مشکلات آنچنان بر آنان غلبه کرده که هرچه دارند را در خیابان روی هم ریخته و خودشان هم داخل آن رفته‌اند تا شاید یکی از راه برسد و گره‌گشای مشکلات آنان باشد.

این خانواده شب‌ها نیز امنیت و آسایش نداشته و در این مدت با سرقت وسایل زندگی خود روبرو شده‌اند که این مشکل نیز بر مشکلات آنان افزوده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram کپرنشینی,...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 17 مهر 1396 ساعت: 21:51